- Perice, želim da ti ostavim svoju farmu, što uključuje kuću, njive, traktor i mašine, opremu i milion eura.
- O, draga bako, kako si ti dobra prema meni. Pa ja nisam ni znao da ti imaš farmu… Gdje se nalazi?
Dolazi Mujo kod doktora kad na vratima piše: „Prvi put 100 maraka, a drugi put 50”. Uđe on i kaže:
Pita Haso Muju:
- Bolan Mujo, je l’ voliš ti seks u troje?
- Pa, volim.
- E kad voliš, požuri kući, da ne propustiš!

Sport - datum: 2018-09-20 UTAKMICAMA U GRUPAMA E,F,G I H KOMPLETIRANO PRVO KOLO LIGE ŠAMPIONA
Lavovi prestrašili građane Lion savladao Siti u Mančesteru. Real lagano preplašio vučicu, a Junajted odmorio na švajcarskom čistom vazduhu. Feliks Briks opet imao svoj šou, prestrogo pokazao crveni karton Kristijanu Ronaldu
Iznenađenje na startu Lige šampiona priredili su fudbaleri Liona pobjedom u Mančesteru protiv Sitija 1:2. Održali su lekciju favoritu i otišli kući pjevajući. Vodili su na poluvremenu sa 2:0 a uspjeli da sačuvaju prednost do kraja. Ukrajinski Šahtjor je važio za favorita protiv Hofenhajma, ali na kraju je spašavao „živu glavu“ i jedan bod. Lavovi su usamljeni na vrhu tabele.
Real je lagano izašao na kraj sa Romom, iako je na početku izgledalo da će to biti ozbiljan problem za aktuelnog šampiona Evrope. No, kako je utakmica odmicala domaćin je pritiskao a vučica se povijala u svojem kaznenom prostori i tek ponekad zarežala na razigrane momke u bijelim dresovima. Sigurna i lagana pobjeda (3:0) Madriđana. Plzen je na poluvremenu imao sve. Vođstvo od 2:0 i igru, ali neiskustvo ih je odvelo samo do remija. Moskovljani su izjednačili u petom minutu nadoknade..
Ajaks je dobro krenuo u grupi E. Iako je na poluvremenu bilo „jalovo“ na kraju je bilo veoma bogato za Holanđane. Tri gola i to dva neobična beka Taljafika. Dovoljno za tri boda i veliko samopouzdanje. Bajern je kako se i očekivalo pošao u Lisabon na izlet. Benfika je lagano položila oružje, a pobjeda Bavaraca mogla je biti i ubjedljivija da su Levandovski i drugovi bolje podesili nišanske sprave.
Stara dama je gostovala Valensiji i sa Pirineja došla sa pobjedom, tri boda i „crvenim“ Kristijanom Ronaldom. Italijani su dominirali, u prvih pola sata promašivali a onda je Kristijano Ronaldo morao u svlačionicu. „Čuveni“ Feliks Briks mu je nakon konsultacija pokazao crveni karton. Prestrogo, neopravdano! Pokazivao je Briks još bisera i svirao tri penala za mnogo lakše zagrljaje od rvačkih zahvata Švajcaraca nad Mitrovićem na SP u Rusiji. Mančester Junajted je lako prošetao podno Alpa, naišao pored „mladih momaka“ ubacio im tricu i lagano se vratio kući.V.D.

GRUPA E
Ajaks – Aek......................3:0 (0:0)
Stadion: „Johan Krojf“ u Amsterdamu. Gledalaca: 52 285. Sudija: Karlos Del Kero (Španija). Strijelci: Taljafiko u 48. i 90. i Van Bek u 77. minutu.. Žuti kartoni: De Jong, Zijec i Taljafiko (Ajaks) - Alef i Mantolas (AEK).
Ajaks: Onana, Mazrai, De Jong, Blind, Taljafiko, Zijec, Šene, Ejting, Neres (Dolberg 71.), Tadić, Huntelar (Van De Bek 61.).
AEK: Barkas, Ćosić, Lambropulos, Ekonomu, Galanopopulos (Alef 61), Simes, Bakakis (Ganiotas 70), Klonaridis, Matolas, Ponse (Gakomakis 81.).

Benfika – Bajern..........0:2 (0:1)
Stadion: „La Luš“ u Lisabonu. Gledalaca: 60 274. Sudija: Lahoz (Španija) Strijelci: Levandovski u 10. i Sančez u 54. minutu (Bajern). Žuti kartoni: Fejsa i Jardel (Benfika) – Kimik, Hjumels (Bajern).
Benfika: Vlahodimos, Almeida, Dias, Grimaldo, Jardel, Fernandes (Živković 75.), Fejsa, Pici (Silva 63.), Salvio (Gabriel 62.), Kervi, Seferović.
Bajern: Nojer, Kimi, Alaba, Boateng, Humels, Martins (Miler 88.), Sanders, Roben, Levandovski, Rodrigez (Goretski 79.), Riberi (Gnarbi 62.).

GRUPA F
Šahtjor – Hofenhajm....2:2 (1:2)
Stadion: „OSC Metalist“. Gledalaca: 28 336. Sudija: Kehlet (Danska). Strijelci: Ismalili u 27. i Majkon u 81. minutu za Šahtjor, a Gritšon u 6., Nordtvet u 38. minutu za Hofenhajm. Žuti kartoni: Moraeš, Alan Patrik i Rakitski (Šahtjor) - Gritšon, (Hofenhajm).
Šahtjor: Pjatov, Butko, Koskalava, Rakitski, Stepanenko, Alan Patrik (Majkon 71.), Marlos, Tajson, Bolbat (Kovalenko 57.), Moraeš.
Hofenhajm: Bauman, Nordtveit, Vogt, Poš, Kaderabek, Gritšon, Šulc, Batenkur (Dimerbaj 64.) , Šalaji ( Zuber 75.), Kramarić ( Nilson 85.), Žoelinton

Mančester Siti – Lion....1:2 (0:2)
Stadion: „Etihed“ u Mančesteru. Gledalaca: Sudija: Orsato (Italija) Strijelci: B. Silva u 67. minutu (Mančester S). - Kornet u 26. i Fekir u 43. minutu za Lion. Žuti kartoni: Aguero (Mančester S.)- Fekir i Traore(Lion).
Mančester Siti: Ederson, Valker, Delpi, Ston, Laporte, Gundogan (Sane 55.), Fernandinjo, B. Silva, Gabriel (Aguero 63.), D. Silva, Sterling (Mahrez 76.).
Lion: Lopez, Rafael (Dubais (76.), Mendi, Marćelo, Danaer, Kornet (Traore 90+2.), Ndombele, Diop, Aur, Depaj, Fekir (Tausort 79.).

GRUPA G
Plzen – CSKA Moskva.....2:2 (2:0)
Stadion: Došen Arena u Plzenu. Gledalaca: 11 312. Sudija: Baštien (Francuska) Strijelci: Krmenčik u 29. i 41. minutu za Plzen - Čalov u 47. i Vlašić u 90+5 minutu za CSKA. Žuti kartoni: Hubnik, Rezniček i Limberski (Plzen) - Efremov, Ahmetov, Bijol, Sigurnson, Bakao(CSKA).
Plzen: Kozačik, Reznik, Limberski, Pernica, Hubnik, Horava (Hejda 89.), Hrosovski, Kopik, Krmenčik (Reziček 74.), Kolar (Čermak 64.), Kovarnik.
CSKA Moskva: Akinfaev, Bakao, Černov, Nababkin, Oblakov, Fernandes, Efremov (Ahmetov 46.), Vlasic, Džogaev (Zhamaletinov 74.), Biol, Čalov (Sigurndson 81.).
Real Madrid – Roma.......3:0 (1:0)
Stadion: „Santjago Bernabeu“ u Madridu. Gledalaca: Sudija: Kupers (Holandija). Strijelci: Isko u 45. i Bejl u 58. i Mariano u 90+2 minutu. Žuti kartoni: Ramos (Real) –De Rosi, Džeko (Roma).
Real Madrid: Navas, Karvahal, Ramos, Varan, Marčelo, Kros, Modrić (Kabaljos 85.), Kazemiro, Benzema (Asensio 62.), Isko, Bejl (Mariano 75.).
Roma: Olsen, Florenci, Kolarov, Manolas, Facio, Zanioli, (Palegrino 54.) Nzonzi ( Šik 69.), De Rosi, Džeko, Under, El Šaravi (Perota 62.).

GRUPA H
Valensija – Juventus.......0:2 (0:1)
Stadion: „Mestalja“ u Valensiji. Gledalaca: Sudija: Feliks Briks (Njemačka). Strijelci: Pjanić (penal) 44. i 51. (penal) minutu za Juventus. Žuti kartoni: Pereho, Muriljo i Vezo (Valensija) - Aleks Sandro, Šćećni i Rugani (Juventus). Crveni karton: Ronaldo ( Juventus) u 29. minutu.
Valensija: Neto, Vezo, Gaja, Gabriel, Murilo, Soler, Guades ( Mina 70.), Pareho, Vas (Čerešev 59.), Rodrigo, Bačvai ( Gameiro 70.).
Juventus: Šćećni, Kanćelo, Aleks Sandro, Bonući, Kjelini, Kadira (Kan 23.), Pjanić (Kosta 66. Rugani 89.), Matuidi, Mandžukić, Bernadeski, Ronaldo.
Jang Bojs – Mančester Junajted 0:3 (0:2)
Stadion: „Švajcarska“ U Bernu. Gledalaca: Sudija: Ajtekin (Njemačka) Strijelci: Pogba u 36. i 43. (penal), Martial 66. minutu za Mančester Junajted. Žuti kartoni: Asile (Jang Bojs) - Fred (Mančester J.).
Jang Bojs: Von Balmos, Mbabu, Benito, Kamara, Von Bergen, Fašnat Ngomalau 65.), Sov (Aibišer 59.), Žunior, Sulejmani, Hoaru (Nsame 75.), Azale
Mančester Junajted: He Hea, Delot, Šav, Smaling, Lindelof, Fred (Faleini 69), Pogba (Pereira 75.), Matić, Lukaku, Martial, Rašford (Mata 69).